Al. Komisji Edukacji Narodowej 51 lok. U6
02-797 Warszawa, tel. 795-558-066

Rejestracja

Dane Klienta
E-mail *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Dane teleadresowe
   
 
Imię i Nazwisko *
Ulica i numer domu / lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Telefon   np. +48 601222333
  * pola wymagane
  Oświadczam, iż zapoznałem się z treścia Regulaminu i akceptuje jego wszystkie postanowienia *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MILEN Agnieszka Chludzińska z siedzibą w Warszawie w celu świadczenia usług drogą elektroniczną za pośrednictwem sklepu internetowego. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MILEN Agnieszka Chludzińska z siedzibą w Warszawie, (zwaną dalej "MILEN") w celu otrzymywania informacji handlowych, o których mowa w art. 10 ustawy z dn. 18.07.2002 o Świadczeniu usług drogą elektroniczną, przesyłanych przez MILEN.
 

Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, jednak jeśli nie podasz imienia, nazwiska i adresu email rejestracja konta Klienta nie będzie możliwa.

Administratorem Twoich danych osobowych jest MILEN Agnieszka Chludzińska (ul. Muzyczna 26, 02-862 Warszawa, email: kontakt@kids-step.pl, tel. (+48) 795-558-066).

Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia Konta Klienta i realizacji składanych przez Ciebie zamówień. Przetwarzanie Twoich danych jest niezbędne do wykonania umowy, którą zawierasz zakładając konto Klienta oraz do realizacji Twoich zamówień.

Twoje dane będziemy przetwarzać tak długo, jak jest to niezbędne do wykonania umowy, a po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia potencjalnych roszczeń.

Zawsze masz prawo do:

  • cofnięcia każdej udzielonej zgody na przetwarzanie danych
  • sprzeciwu wobec przetwarzania danych (np. rezygnacji z otrzymywania informacji marketingowych)
  • do usunięcia swoich danych osobowych i „prawo do bycia zapomnianym”
  • do ograniczenia przetwarzania danych
  • do dostępu do danych, ich sprostowania i przenoszenia danych do innego administratora
  • prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w zakresie naruszenia Twoich praw do ochrony danych osobowych

W przypadku złożenia przez Ciebie zamówienia, Twoje dane, w zależności od wybranego przez Ciebie sposobu odebrania towaru, mogą zostać przekazane firmie kurierskiej w celu doręczenia paczki z zamówieniem.

Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności

 

Aktualności

Rozmiar ma znaczenie
Dowiedz się jak dobrać odpowiedni rozmiar buta
Darmowa dostawa
Na zamówienie powyżej 150zł
Newsletter